NAWIGACJA

KONTAKT

 • Świetlica Środowiskowa "Krokus"
  ul. Tomasza Zamojskiego 14
  22-600 Tomaszów Lubelski
 • 84 665 97 95

Sobota 25.11.2017

liczba odwiedzin: 10919

WIADOMOŚCI

 • Na wakacje z Muszkieterami!

  Nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, którze spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów  jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

 •       W dniach 03-14.07.2017r. w Świetlicy Środowiskowej Krokus trwały półkolonie letnie pt."Wakacyjne wypady wesołej gromady". Wypoczynek letni obejmował różnego rodzaju formy zajęć, propagujące zdrowy tryb życia, pozwalające na aktywny i twórczy wypoczynek podczas wakacji dzieciom z Ukrainy i Tomaszowa Lubelskiego. Dzieci i młodzież  miały możliwość poznania zakątków naszego regionu jakim jest Lubelszczyzna, a także ciekawych miejsc naszej Ojczyzny. Poznały interesujące miejsca i ich historię. W ramach przewidzianych zajęć, dzieci i młodzież biorąca udział w wypoczynku mogła wyjechać do  Warszawy, Krasnobrodu, Zamościa, Józefowa.W Krasnobrodzie uczestnicy wypoczynku mieli możliwość zwiedzania Kapliczki na Wodzie, kapliczki św. Rocha. W Krasnobrodzie i Józefowie uczestnicy wypoczynku mieli możliwość plażowania oraz kąpieli z nauką pływania. Największą atrakcją w czasie wypoczynku był wyjazd do Warszawy. W Warszawie uczestnicy wycieczki zwiedzili Zamek Królewski, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Sejm i Stare Miasto. Podczas wycieczki do Zamościa dzieci mogły zwiedzić Stare Miasto, Katedrę, poznać historię Zamościa. W czasie półkolonii odbył się wyjazd na Stadninę koni „ Rogowe Kopce”. Zorganizowano zwiedzanie Tomaszowa Lubelskiego, poznanie głębszej historii miasta i jego zabytków.

 • 21.04.2017

   

  21 kwietnia 2017 roku w Świetlicy Środowiskowej Krokus odbyło się rozstrzygnięcie V edycji konkursu plastycznego „ Wielkanoc na szkle”. Nagrodzone zostały następujące prace:

   

  a) w kategorii uczniowie klas I-III

  1. Jagoda Darłowska
  2. Lena Hucik
  3. Bartłomiej Wajda

  b) w kategorii uczniowie klas IV-VI

  1. Miłosz Hek
  2. Martyna Iwanicka
  3. Lena Majdanik

  c) w kategorii uczniowie gimnazjum

 • Założenia regulaminowe:

  1. Oceniane będą  prace o tematyce wyłącznie wielkanocnej:
  • malunek na tafli szklanej, pleksi lub naczyniu szklanym (butelka, słoik itp.)wykonanyfarbami witrażowymi.
   

 • 30.01.2017

  W dniach 16-27.01.2017r. w Świetlicy Środowiskowej Krokus trwał "Zimowy Relaks". Uczestnicy brali udział w zajęciach z pierwszej pomocy, plastyczno- technicznych, konkursie karaoke oraz turnieju tenisa stołowego Największą atrakcją był wyjazd na Dąbrowę Tomaszowską do Stadniny koni " Pod lasem", a także wyjazd do Krainy Zabaw w Zamościu. Ferie były dla wszystkich bardzo udane i zaoowocowały nawiązaniem między dziećmi nowych znajomości.

 • 19.12.2016

  W dniu 15.12.2016r. odbyło się spotkanie wigilijne dla wychowanków świetlicy. Dzieci przedstawiły wierszyki świąteczne i śpiewały kolędy. Po występie wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu. Przy rozmowach miło płynął czas, a dzieci czekały na przybycie Św. Mikołaja. Każdy z wychowanków musiał zaśpiewać kolędę lub powiedzieć wierszyk,aby otrzymać prezent. Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze.

 • 27.11.2016

  W dniu 25.11.2016r. z okazji Mikołajek odbyła się wycieczka do Teatru "Maska" w Rzeszowie. Wychowankowie świetlicy obejrzeli spektakl pt."Akademia Pana Kleksa". Dodatkową atrakcją był spacer po Rzeszowskim Rynku Głównym. Wycieczka zakończyła się obiadem w Mc' Donalds.

Aktualności

Kontakt

 • Świetlica Środowiskowa "Krokus"
  ul. Tomasza Zamojskiego 14
  22-600 Tomaszów Lubelski
 • 84 665 97 95

Galeria zdjęć