• Wielkanoc na szkle 2021

• Nowa galeria Wielkanoc na szkle 2021 została dodana do albumu fotograficznego

REGULAMIN IX EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO

„WIELKANOC NA SZKLE”

1. Organizatorem konkursu jest Świetlica Środowiskowa „Krokus”  w Tomaszowie Lubelskim.
            2. Konkurs rozpoczyna się 16 lutego 2021 r. i trwać będzie do 8 kwietnia 2021r.
            3. Temat prac konkursowych brzmi: „Wielkanoc”.
            4. W konkursie mogą brać udział tylko uczniowie szkół podstawowych Tomaszowa Lubelskiego.

Cele konkursu:

• rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej,
            • zainteresowanie nową techniką plastyczną,
            • wymiana doświadczeń artystycznych i twórczych.

Warunki uczestnictwa w konkursie

1. Prace konkursowe należy złożyć w siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy Środowiskowej „Krokus” w Tomaszowie Lub. przy ul.  T. Zamojskiego 14 (budynek Przedszkola Samorządowego Nr 2) do  dnia 31 marca 2021 r.
            2. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną wykonaną w formie malunku na tafli szklanej, pleksi lub naczyniu szklanym (butelka, słoik itp.) farbami witrażowymi.
            3. Temat pracy: „Wielkanoc”.
            4. Prace przekazane na konkurs muszą być pracami własnymi, wcześniej nieopublikowanymi.
            5. Każdy z uczniów może przekazać tylko jedną pracę.
            6. Uczestnik konkursu przekazując pracę oświadcza, że przysługuje mu prawo majątkowe i osobiste do przekazanej pracy.
            7. Do pracy należy dołączyć informację zawierającą imię, nazwisko, wiek autora, szkołę oraz numer telefonu kontaktowego do rodzica lub opiekuna, pod opieką którego praca została wykonana. Prace nie podpisane, anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu.
            8. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów Konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
            9. Naruszenie przez uczestnika konkursu któregokolwiek z warunków konkursu oznaczać będzie nie zakwalifikowanie pracy do konkursu lub utratę prawa do nagrody.

Wyniki konkursu i nagrody

1. Jury powołane przez organizatora, spośród przekazanych prac wyłoni laureatów konkursu.
            2. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy i oryginalność.
            3. Konkurs rozstrzygany będzie w kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI, uczniowie klas VII-VIII.
            4. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w dniu  8 kwietnia 2021r. o godzinie 16:00 w siedzibie Świetlicy Środowiskowej „Krokus” przy ul. T. Zamojskiego 14 w Tomaszowie Lub. W przypadku zmian dotyczących wręczenia nagród organizator konkursu będzie kontaktował się telefonicznie z opiekunami laureatów.
            5. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej. Dodatkowo przyznane będą nagrody za drugie i trzecie miejsca.
            6. Jury ma prawo do wytypowania dodatkowych nagród, jak i również prawo do nieprzyznania nagród.
            7. Decyzja jury, co do wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.
            8. Nagrody rzeczowe nie podlegają zamianie na inne nagrody rzeczowe, ani na ich równowartość pieniężną.

Postanowienia końcowe

1. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na wykorzystanie jej do celów promocyjnych.
            2. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.
            3. Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny u organizatora oraz na stronie internetowej krokus.edupage.org
            4. Organizator zastrzega sobie prawo do:

a) zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu,                                                                               b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny,                                                                             c) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości przekazanych prac,                                                        d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

• Ogłoszenie wyników konkursu

• Konkurs rozstrzygnięty!!!

Zakończyła się zabawa w naszym walentynkowym konkursie.

Zwycięzcami konkursu zostały:

a) w kategorii klas I-III:

I miejsce - Amelia Wereszczak

b) w kategorii klas IV-VIII:

I miejsce- Iwona Jankowska

Gratulujemy uczestnikom!